הודעות ליום האהבה – לאישה

יום האהבה מתקרב – הגיע הזמן לחמם את העניינים! ואיזו דרך טובה יותר לעשות את זה מאשר להיות רומנטית עם הגברת המיוחדת בחייך? ישנן דרכים רבות להפתיע את אהובתך ביום האהבה, אבל דרך מובטחת להעלות חיוך על פניה היא לתת לה כרטיס יום האהבה עם הודעת בונוס שנכתבה רק בשבילה – על ידך!

אבל מה אתה כותב בכרטיס יום האהבה עבור אשתך, הארוסה או החברה שלך? זה יכול להיות מלחיץ. אין דאגות אבל. כי כל עוד זה בא מהלב שלך, היא חייבת לאהוב את זה. ואת!

לפני שתתחיל לכתוב, מה דעתך על כמה טיפים כלליים:

התמקד בה: מה היא חשובה לך, מה אתה מעריץ או אוהב בה, איך היא משפיעה על חייך. כלול זיכרון מועדף, בדיחה פנימית. כל דבר שמראה כמה אתה מעריך ודואג לה הוא מנצח כאן.

כתוב טיוטה גסה. בכך אני מתכוון, רשום כמה ביטויים על פיסת נייר. רק דברים שעולים לראש. אל תדאג אם זה טוב או לא. פשוט תכתוב כמה שאתה יכול, הכי מהר שאתה יכול. לאחר מכן בחר את הביטויים החשובים ביותר והשתמש בהם כבסיס ל"טיוטה הסופית" שלך שתכתוב בכרטיס.

זה לא חייב להיות ארוך. אל תרגיש שאתה צריך לכתוב הרבה כדי שזה יהיה בעל משמעות רבה. אם אתה אומר את מה שאתה מרגיש, אז זה אומר יותר מהכל.

אל תהסס להשתמש בביטויים הבאים, לשנות אותם כדי להפוך אותם לשלך, או פשוט לתת להם לעורר אותך. כל עוד אתה חושב על האישה שאתה מעריץ, לא תאבד מילים. אוקיי, הנה…

הדברים הטובים באמת

אתה המחשבה הראשונה והטובה שלי בכל יום.

אני כל כך שמח שיש לי אותך בחיי.

יפה לא מתחיל לתאר אותך. ומזל לא מתחיל לתאר אותי.

לא יכולתי אפילו להתחיל להבין מהי אהבה או כמה החיים יכולים להיות מדהימים… עד שאתה.

אתה ה-Forever Valentine שלי. וכל שנה הולכת ומשתפרת.

לא צריך שוקולד. לא צריך ארוחת ערב מפוארת. לא צריך שום מתנות. אני צריך רק אותך. עכשיו. תמיד ולעולם.

לא אכפת לי מה נעשה. כל עוד אני איתך, תמיד יהיה לי כל מה שאי פעם יכולתי לרצות או להזדקק.

אני לא רוצה לקחת אותך או את האהבה שלנו כמובן מאליו. אתה הכל בשבילי.

גישה קלילה יותר

כל יום שנותן לי עוד סיבות לנשק אותך הוא יום נהדר עבורי.

היום גרם לי לחשוב עליך. וכל הדרכים שבהן אני אוהב אותך. כל הדרכים!

אני אוהב אותך כל יום – רק שהיום אנחנו זוכים לחגוג עם שוקולד! (או אפשרות מתוקה אחרת לבחירתך -)

אתה כל כך מדהים, סקסי ויפהפה, שלא אכפת לי אפילו להתנהג כמו טמבל מוכה אהבה.

מעולם לא חשבתי שאסיים עם האישה הסקסית והיפה ביותר בסביבה. אבל לפעמים החיים פשוט מפתיעים אותך בדרכים המתוקות ביותר. ואתה הכי מתוק.

אפשרויות המשחק וההומור

אתה ה-PB של J שלי… או שהיא הרוטב הסודי בהמבורגר שלך? קראנץ' צ'יפס בכריך שלך? חישבו על מה שאתם באמת אוהבים בחיים והפכו אותה למקבילה מטאפורית מותאמת במשוואה.

מכל הדברים המדהימים שראינו {והיכן?], אתה מדהים יותר מכל זה! איפה בילית ביחד? הכנס אותו למשפט למעלה. אם זו הייתה חופשת חוף – היא מדהימה יותר מכל השרימפס במזנון ומשקאות השמשיות שאתה יכול להתמודד, נכון?

להיות איתך עדיף על… מה הדבר האהוב עליך? הג'ינס הכי טוב שלך? רשימת השמעת המוזיקה שלך? הלהקה האהובה עליך? ברור שאתה אוהב אותה יותר מזה, נכון? רק תוודא שאתה מסכם את זה עם "באמת / אני באמת מתכוון לזה", וכו'.

והנה לך. עכשיו צא וכתוב כמו שרק אתה יכול. זכרו, המילים המושלמות מגיעות ישר מהלב שלכם. אל תדאג לגרום להם להישמע כאילו הם נכתבו על ידי משורר. אתה רק רוצה שהיא תדע איך אתה מרגיש. אנחנו מבלים כל כך הרבה זמן בהתמודדות עם הטירוף של החיים, שאנחנו רק לעתים רחוקות לוקחים את הזמן לזה. ולפעמים, לבטא את מה שאתה מרגיש יכול להיות קשה. אבל לכתוב את המחשבות שלך בכרטיס יום האהבה? זה הזמן והמקום המושלם! וכל עוד אתה כותב מהלב שלך, אתה בטוח שתעצור את נשימתה.

 

www.xn--6dbe2a9ah.com