ברכות ליום האהבה חברים

שיתוף האהבה עם עוד אנשים שהופכים את חייך לבהירים יותר, במיוחד החברים שלך, יכול לגרום ליום האהבה להיות הרבה יותר חשוב! בטח כבר שמעתם על "יום הגלנטיין" – המגמה ההולכת וגוברת של חגיגת יום האהבה עם החברים שלכם ב-13 בפברואר. הרעיון הכי טוב אי פעם! כי כשאתה חושב על זה, זה באמת הנהון נוסטלגי בחזרה לחטיבת הביניים כששיתפת את כרטיסי המחץ האלה עם הכיתה שלך (שהטובים שבהם, כמובן, נשמרו ל-BFFs שלך). עכשיו, מבוגרים בכל מקום הם עושה בדיוק את זה, כל עונת יום האהבה – מתכנסים וחוגגים בשם הידידות!

כשאתם מתכוננים לתכנן את מסיבת החברים שלכם, עטפו את המתנות שלכם ושלחו את כרטיסי יום האהבה שלכם, המשך לקרוא כדי לראות כמה דברים נהדרים שתוכלו לומר בכרטיסי יום האהבה האלה כדי לעורר את כל התחושות והערפולים החמים לחברים שלכם.

לאשר מה הופך אותם למיוחדים

יש הרבה סיבות לחגוג ידידות ביום האהבה. חברים תמיד שם כדי לשאת אותך לאורך העליות והמורדות שהחיים מביאים לך – והקשרים הרגשיים האלה יכולים לעתים קרובות לעשות את כל ההבדל בחייך. חשבו על הפעמים שהחברים שלכם עזרו לכם בדרכים שלהם, הייחודיות לחלוטין, ואשרו מחדש את משמעות הקשרים הללו עבורכם!

"יש לנו את כל האהבה שאנחנו צריכים."

"יש כמה בעיות ששוקולד לא יכול לפתור – לשם נכנסים חברים כמוך."

"אף אחד לא יוכל לתפוס את מקומך – ואף אחד לעולם לא יעשה זאת!"

"החברות שלנו מתוקה יותר מכל ממתק."

שתף את חוש ההומור שלך

חברים הם הדרך הטובה ביותר להאיר את כל הדברים המתוקים-מתוקים של יום האהבה. רוב הסיכויים שראיתם זה את זה בכל מיני מצבים, והודעת יום האהבה שמביאה לידי ביטוי את חוש ההומור שלכם בטוח תשמור על תחושת החג קלילה ורעננה!

"יום האהבה מיועד לפראיירים – במיוחד מהסוג בצורת לב דובדבן אדום!"

"להיות חבר איתך זה כל זה ושקית שוקולד!"

"בשנה הבאה, בוא נחכה עד שהשושנים יהיו במבצע וניקח את עצמנו לארוחת ערב."

"החברות שלנו ראויה לכל לב ממתק בשקית".

תשאיר את זה פשוט

כשזה מגיע לזה, אין דבר טוב יותר כדי לוודא שהחברים שלך יודעים מה הם אומרים לך מאשר פשוט להגיד להם זאת. זה לא חייב להיות מלא מילים, מושלם או מוגזם – זה פשוט צריך לבוא מהלב שלך, עם הכנות של מה שאתה מרגיש. כאשר יש לך ספק, סמוך על האינסטינקטים שלך וחשוב על הדברים שאתה הכי רוצה שהחברים שלך יידעו ביום האהבה!

"חברים כמוך שומרים על האהבה כל השנה."

"יום אחד לא מספיק כדי להגיד לך כמה אני אוהב את החברות שלנו, אבל זו התחלה טובה!"

"מה שאנחנו חולקים אומר לי יותר מכל פרחים או שוקולדים."

"יש הרבה דברים שאני אוהב בעולם – חשבתי שאתה צריך לדעת שאתה אחד מהם!"

 

www.xn--6dbe2a9ah.com