ברכות לחג ההודיה

בין החגיגות של ליל כל הקדושים וחג המולד, הודעות חג ההודיה יכולות לפעמים להרגיש כמו מחשבה שלאחר מכן. לעתים קרובות כל כך, המשמעות האמיתית של החג הולכת לאיבוד בתוך הבלאגן של עידוד למשחקי כדורגל – והאתגר לקבוע אחת ולתמיד בדיוק כמה תרנגול הודו (ומלית ורוטב) אדם יכול לאכול.

אבל משאלות חג ההודיה לא אמורות להרגיש כמו מחשבה שלאחר מכן. הם היבט ייחודי של היום המוקדש להכרה באנשים שעושים לנו את ההבדל בכל יום. זו הזדמנות להפסיק לקחת את הדברים הטובים ביותר בחיינו כמובן מאליו. ואיזו דרך טובה יותר לומר "תודה" מאשר עם הודעת כרטיס חג ההודיה נחמדה למשפחה ולחברים?

כמובן, זה יכול להיות קשה למצוא את המילים לבטא את מה שלא נאמר לעתים קרובות כל כך. אם אי פעם רצית עזרה קטנה בעת יצירת הודעת התודה האישית שלך, יש לך מזל! המשך לקרוא לכמה עצות והצעות מועילות למה לכתוב בכרטיס חג ההודיה.

פנה לאהובים

נצלו את ההזדמנות ליצור מחדש ולחזק קשרים. אפילו משאלה פשוטה מאפשרת למישהו לדעת שאתה חושב עליו.

כל כך אסיר תודה להכיר מישהו כמוך.

מזל שפגשתי אותך.

שמח שיש אותך בחיי.

כל כך שמח לקרוא לך ידידי.

שלח הודעות הודיה אישיות

תחשוב על משהו על הנמען המיועד שלך שייחודי למערכת היחסים שלך. מה הם מעוררים בך שאף אחד אחר לא עושה? השתמש בחג הזה כדי לספר למישהו בדיוק מה הוא אומר לך.

אני לא יודע מי אהיה בלעדיך.

שינית את עולמי לטובה.

לא הייתי אותו דבר בלעדיך.

אתה חלק כל כך חשוב בחיי.

שמור על זה פשוט

זו לא חייבת להיות פעולה גרנדיוזית כדי להיות משמעותית. מה שנראה כמו מחווה קטנה יכול למעשה לעשות למישהו את היום – בין אם זה משהו שמישהו עשה עבורך, או שאתה מודה לו על כך מאוחר יותר.

אני בטוח שחשבת שלא אשים לב, אבל שמתי לב.

אני לא יכול להגיד לך מה זה אומר עבורי.

אנשים לא אומרים תודה מספיק, אז אני אומר את זה עכשיו.

אני כל כך אסיר תודה על מה שעשית.

היה ספציפי

לפעמים זה בסדר לזרוק שם "תודה על כל מה שאתה עושה", אבל הבעת תודה על פעולות ספציפיות של מישהו או השפעתו עליך, לא משנה כמה גדולה או קטנה, תיצור חוויה בלתי נשכחת יותר עבור שניכם.

תמיד אהיה אסיר תודה על הזמן…

אולי אתה לא זוכר, אבל אני לעולם לא אשכח…

אולי לא הודיתי לך באותו זמן, אבל…

איך אדע שתמיד אהיה אסיר תודה בשבילך? זה בגלל…

עכשיו, כשיש לך כמה כלים מתחת לחגורה, רק זכור: הדבר החשוב ביותר בעת כתיבת הודעת כרטיס הברכה המיוחדת שלך לחג ההודיה הוא שזה מגיע מהלב שלך. אם אתה מקפיד לרשום למה אתה אסיר תודה ומה אתה באמת מרגיש כלפי אותו אדם, אתה בדרך הנכונה!

 

www.xn--6dbe2a9ah.com