מילות ומכתבי תודה

ראשית, אם תפנקו אותי לרגע, אפשר רק לומר, "תודה שקראתם את הקטע הזה על ניסוח מכתב תודה! אני מתכוון לזה. תודה!"

עכשיו, רואה כמה קל זה היה? זה מדבר אליך באופן אישי, זה ספציפי, וזה אמיתי – מה שעושה את כל ההבדל בעולם. וזו הסיבה שהוספת משפט תודה מתחשב לכרטיס תודה תאפשר למקבל לדעת שאכפת לך מספיק כדי להתאמץ.

אם אתם תוהים מאיפה בכלל להתחיל, הגעתם למקום הנכון. אנחנו כאן כדי להציע לך הדרכה קטנה עם הגעת הודעות תודה כנות ומתחשבות כאחד. היי, אנחנו מכוסים אותך! ראה אותנו עוזר הכתיבה האישי שלך … וזה מדריך הכרת התודה האישי שלך. אז בואו לקבל השראה ולהודות!

הערה "רק רציתי להגיד תודה".

יש מספר אנשים בחייך כרגע, בין אם בבית הספר, בעבודה או במשפחה שלך, שראוי להודות להם. ואולי הם לא עשו משהו בשבילך באופן אישי, אבל אולי הם פשוט ראויים לדעת שמישהו שם לב לאופן שבו הם תמיד כל כך אדיבים, או שיגידו שהחיוך שלו תמיד הופך את היום שלך לקצת יותר מואר.

הנה הערה קטנה לומר "תודה" על החיוביות והעליזות שלך. רק לראות את הפנים המאושרות והחיוך הגדול שלך בכל בוקר מכניס אותי למצב רוח מעולה לשארית היום!

תודה לך על המתנה

ללא קשר לגודל, צורה, סגנון או הוצאות של מתנה, צעקה לנותן המתנה היא בעצם הדרך הטובה ביותר לומר, "היי, אתה מכיר את הדבר הזה שקנית לי? קיבלתי את זה, ואני אוהב את זה!" תיאור הדבר הזה, אפילו איך אתה מתכוון להשתמש בו, לאכול אותו או לקרוא אותו בעתיד, עוזר למקבל לדעת שהמתנה לא רק מתקבלת, אלא גם מוערכת.

תודה רבה על יצרנית המיצים המדהימה ששלחת לי ליום ההולדת שלי. כפי שאתם יודעים, כבר זמן מה אני רוצה לנסות למיצים מיצים, ועכשיו אני לא יכול לחכות לנסות את זה!! אני מעריך שאתה תומך בי באורח החיים הבריא החדש שלי, ודרך אגב… דרך נחמדה לגרום לי לשתות את הירקות שלי, דודה מוניקה!

תודה על הכסף

לפעמים המתנה הכי טובה לקבל היא מהסוג שמתקפל שטוח ומתאים בדיוק לארנק – מזומן! אמירת תודה על הכסף יכולה להיות מסובכת, אז עדיף לדבר פחות על הסכום ויותר על מה שאתה מתכנן לעשות עם התחזית הבלתי צפויה.

תודה רבה על המתנה המתחשבת שלך. כל כך כיף לנו לתכנן יום כיף משפחתי במוזיאון הילדים, ונחשוב עליך כל הזמן!

תודה על מעשה החסד

הודעת תודה זו היא על התחשבות שמישהו עשה עבורך או הראה לך. דוגמאות עשויות לכלול לעזור לך בקושי, להיות שם בשבילך, לתמוך בך בזמן של אובדן, או פשוט לחשוב עליך ללא סיבה בכלל. להודות לאותו אדם היא דרך להשלים את מעגל החסד.

איזו הפתעה מקסימה! החזרה הביתה מהרופא כדי למצוא כמה פינוקים מתוקים על סף דלתנו לא רק גרמה לנו להרגיש מיוחדים, אלא גם אנדריאה כבר מרגישה טוב יותר! ההתחשבות והאכפתיות שלך מוערכים באמת. תודה, שכנה!

תודה על התמיכה או העזרה

יש כל מיני אנשים שמתמודדים ללא אנוכיות כשמישהו זקוק להם, ומגיע להם תודה גדולה. זכרו להקפיד לתאר ולהחמיא לאדם המיוחד במינו, ועד כמה היה צורך בעזרתו.

תודה לך מעומק ליבי. ללא הזמן, המאמץ והעבודה הקשה שלכם, גיוס התרומות "הצילו את תולעי האדמה" שלנו לא היה זוכה להצלחה האדירה שהייתה. הסופגניות והקפאין האלה באמת עשו את ההבדל, ואני אפילו לא יודע מה הייתי עושה בלי עבודת היד שלך עם אקדח הדבק החם של הרגע האחרון! שוב, תודה מעומק הלב.

תודה על האירוח

הם סיפקו לכם מיטה, גג מעל הראש, ארוחת ערב, מים חמים בלי סוף, מגבות נקיות? אל תשכח את החיוכים, הצחוקים והשיחות ששיתפת. הוסיפו לזה את הדגשים האישיים שלכם מהזמן שלכם ביחד, ובטוח שתוזמנו בחזרה!

ארוחת הערב שלך הייתה עילאית והקונצרט היה יוצא מן הכלל, אבל הבילוי איתך היה הטוב ביותר. תודה שגרמת לביתך להרגיש כמו מפלט 5 כוכבים, ואנא דע לך שנשמח להחזיר טובה בכל פעם שאתה בעיר! נ.ב. אתה יכול בבקשה לשתף את המתכון שלך לעוגת קפה? טָעִים מְאוֹד!

תודה לך על שמירה על חיות מחמד

כל מי שאתה סומך עליו מספיק כדי לטפל בפפר החתול, ביילי הכלב או ציפי השממית שלוש אצבעות חשוב מספיק כדי לקבל כרטיס תודה. תן להם לדעת כמה אתה מעריך להיות נקי מדאגות לגבי החבר הפרוותי או הקשקשים שלך. מה אם כתבת את התודה מנקודת המבט של חיית המחמד? כמה סופר חמוד זה יהיה?

קשת וואו, וואו וואו וואו. BOW וואו, וואו וואו וואו! קשת וואו וואו, וואו וואו. נ.ב. הבעלים שלי גם רוצה לומר כמה את נפלאה בתור שומרת חיות המחמד האכפתית שלי, והיא תתקשר אליך שוב בקרוב כדי לבוא לשחק! לא יכול לחכות!

תודה שהיית חבר

אני יודע, השיר הזה תקוע לך בראש, נכון? אבל ברצינות, הכרת תודה מסוג זה היא המתנה שממשיכה לתת. שפכו את לבכם לתוך פתק קטן, ערכו רשימה של הדרכים שהחבר נמצא שם בשבילכם, הוסיפו צרור של זיכרונות דרך חזרה-מתי, והחבר שלכם בטוח ירגיש את האהבה.

אתה מאמין שאנחנו החברים הכי טובים כבר 20 שנה?! הזמן בטוח טס מאז שהיינו שותפים למעבדה ב-Valley Forge High ביחד. היו כל כך הרבה פעמים מאז שחשבתי לעצמי כמה אני בר מזל שיש לי אותך בתור ה-BFF שלי. הנה ל-20 השנים הבאות, ועוד!

תודה על המורים והמאמנים

מורים ומאמנים נותנים כל הזמן מזמנם, מחוכמתם, ההתלהבות והסבלנות שלהם. הוסף פתק מתחשב בכרטיס התודה שלך המאפשר להם לדעת שאתה שם לב כמה קשה הם עובדים.

רק רציתי ליידע אותך עד כמה ג'וניור נהנה השנה מכיתה ב', וכמה אני מעריך את הזמן והתשומת לב שהשקעת איתו בקריאת ספרי רמה 2 שלו! שמתי לב לשיפור כזה, והביטחון שלו גדל בצעדי ענק! תודה רבה על המסירות שלך לעזור לג'וניור יום אחרי יום. כפי שהוא אוהב לומר לי, "גברת. סמית הוא האהוב עליי ביותר!"

תודה לך על העבודה / העסק

שליחת מכתב תודה ללקוח פוטנציאלי או לקוח נאמן על העסק שלהם מתבססת על מערכת יחסים טובה והופכת אותו לאחד נהדר.

מכל אחד מאיתנו כאן במאפיית פיוקה, אנו מבקשים להביע את תודתנו העמוקה על המשך העסקים שלך. לשמח לקוחות כמוך זה הדובדבן שבקצפת! אנא ספר לנו כיצד נוכל לעמוד לשירותך בעתיד, או טוב יותר, הבא את הפתק הזה לקבלת 10% הנחה על הרכישה הבאה שלך של עוגה בהתאמה אישית!

תודה על הראיון

מכתב תודה לראיון יש לשלוח בדואר לא יאוחר מיומיים לאחר הראיון, והוא עושה רק שני דברים. זה מציב את שמך שוב מול האדם איתו ראיינת בצורה שונה וחיובית. וזה מראה איזה נימוסים טובים יש לך! תקצר, הודי למראיין על זמנם, הוסף שורה לגבי מידת העניין שלך בתפקיד והשאיר פרטים ליצירת קשר למקרה שירצו להציע לך את התפקיד!

תודה רבה על שדיברת איתי על פתיחת העריכה שלך בחברת ההוצאה לאור של ABC. מאוד נהניתי ללמוד על ההזדמנות, ומעריך את זה שנלקחתי בחשבון לתפקיד. אשמח להצטרף לצוות שלך! אנא אל תהסס לפנות אלי בכל עת בכתובת [הכנס פרטי קשר כאן]. שוב תודה!

לא משנה איך אתם חולקים את הכרת התודה שלכם, היו אותנטיים, תהיו אתם, ויחס הכרת התודה שלכם יהיה כמעט בוודאות מדבק.

נ.ב תודה שקראת!

 

www.xn--6dbe2a9ah.com