ברכות לתודה המורה

האם אתה בכלל יכול לדמיין עולם ללא מורים? זה יהיה הרבה יותר מטומטם, זה בטוח – אבל מורים עושים הרבה יותר מאשר ללמד; הם מעודדים, מנחים ומעוררים השראה, ואנחנו זוכרים את האהובים עלינו לשארית חיינו. מגיע להם להודות!

האם אתה מוכן ללמוד איך לכתוב הודעת תודה מושלמת למורה? ממורות יום ועד מורים בתיכון, וכל מורה שביניהם, אנחנו נעזור לך להמציא בדיוק את הודעת התודה הנכונה למורה המדהים הזה בחייך.

אנו סומכים עליהם ברכושנו היקר ביותר. הם מנגבים תחת, אפים ודמעות, ומקשיבים לסיפורים ארוכים וממושכים כל היום. והשקט הנפשי שיש לנו בידיעה שהילדים שלנו נמצאים איתם בידיים טובות, לא יסולא בפז. הנה כמה דרכים להודות למעון או לגננת על כל מה שהם עושים:

הודעות תודה לגננת וגננת

תודה שיצרת סביבה כל כך מהנה וחינוכית עבור [אלי]!

כשאני עוזב את [יצחק] איתך כל יום, אני יודע שהוא בטוח ושאכפת לו – ואני לא יכול להגיד לך כמה זה אומר לי.

כל העבודה הקשה שלך לא עוברת מעיניהם – תודה.

אני בטוח שאתה לא שומע את זה מספיק, אבל אתה באמת גננת/גננת מעולה.

תודה שסבלתי עם הילד שלי!

הודעות תודה לגננת

זה המקום שבו הדברים באמת מתחילים להתעורר. זה המקום שבו, כמו שאומרים, אתה לומד כל מה שאתה צריך לדעת. הגננות הן הראשונות שמבחינות במתנות של הילד, בחששות שלו, וכיצד לעזור להם למצוא את עצמם בכל יום. הם יודעים שכל כך הרבה רוכב על הכתפיים של כל הקטנים האלה, אז הם יעשו כל שביכולתם כדי להפוך את השנה הראשונה לחיובית, מהנה ומאושרת. הנה כמה דוגמאות להודעות תודה לגננות כאשר אתה רוצה לתת להן כל הכבוד על התחלה חינוכית נהדרת:

אתה מתנה לגננות. וגם להורים. תודה על כל מה שאתה עושה.

אתה יודע ש[אווי] אוהבת קופים ושיש לה [אח תינוק] ו[כלב בשם אפלג'ק]. לקחתם גננת קטנה וביישנית וגרמת לה יותר ביטחון. אתה המורה הטוב ביותר, ואני לא יכול להודות לך מספיק.

יש לך סטטוס כוכב רוק בבית שלנו, ו[ניקי] לא יכולה לחכות להגיע לגן כל יום. תודה שהיית כל כך מדהים.

תודה על ההבנה שגננות זקוקות לעזרה רבה וגם ההורים זקוקים לעיתים להרבה אחיזת יד. אנחנו כל כך מעריכים אותך.

[ג'מאל] אף פעם לא חוזר הביתה בלי משהו מרגש לספר על היום שלו בגן. תודה על שאכפת לך כל כך כדי להפוך כל יום למהנה ומעורר השראה.

הודעות תודה למורה התיכון

מורים בבתי ספר יסודיים ידועים לשמצה בעבודת יתר ולא מוערכת פחות. הם בהחלט לא נמצאים בזה בשביל הכסף; הם מלמדים את הילדים שלנו כי הם אוהבים ללמד ילדים. הם מעריכים לראות את המיני-בני אדם שלנו גדלים ומגלים תגליות. הם ישמחו להודות להם, אז שקול להשתמש באחד מהביטויים הבאים במכתב התודה שלך למורה ביסודי.

אנחנו מרגישים כל כך ברי מזל ש[אלי] קיבלה אותך למורה השנה. בהחלט זכינו בקופה במחלקת המורים!

נזכור אותך – הסבלנות שלך, האדיבות שלך והאינטליגנציה שלך – לנצח.

תודה שלימדת את [אלי] על הרבה יותר מאשר מתמטיקה וקריאה. כישורי החיים האמיתיים שהנחלת לה יעזרו לה להגיע רחוק.

הגישה החיובית שלך מדבקת, ו[יצחק] חוזר הביתה במצב רוח טוב כל יום!

אני לא מאמין כמה [יצחק] לומד בכיתה שלך. תודה שהפכת את בית הספר למרגש עבורו!

הודעות תודה למורה בתיכון

זה לא סוד שבני נוער מאתגרים. להיות בחדר רק עם אחד מהם מספיק כדי לגרום לאנשים מסוימים לרוץ לגבעות – ומורי תיכון מקיימים אינטראקציה עם עשרות בני נוער כל יום, ואיכשהו, הם מלמדים אותם על מתמטיקה וספרים ועל החיים תוך כדי כך. אם לא נודה להם בעצמנו, בואו נעודד את ילדינו להודות להם. צירפנו למטה דוגמאות למה לכתוב בכרטיס תודה למורה בתיכון, הן מהתלמידים והן מההורים.

מאת הורה

[אלי] הגיעה עד כה השנה, בזכות ההדרכה והעידוד שלך.

מכל המורים שהיו ליצחק, אתה זה שזורח הכי הרבה.

תודה שנתת ל[יצחק] את הכלים הדרושים לו כדי להצליח!

אני כל כך אסיר תודה על כל מה שעשית עבור [אלי] השנה.

אתה כל מה שמורה צריך להיות – אדיב, רחום, סבלני, מבריק – ועוד הרבה יותר.

מאת סטודנט

אתה כל כך הרבה יותר מ"סתם" מורה. אתה המנטור והחבר שלי, ואני אקח את השיעורים שלך איתי לכל מקום שאלך.

תודה שהאמנת בי.

אתה המורה הכי טוב שהיה לי אי פעם.

הראית לי עד כמה אני מסוגל להגיע להישגים גדולים – ותמיד אהיה אסיר תודה שהייתה לך מורה.

למה לא כל המורים יכולים להיות מדהימים כמוך?! אתה תמיד הופך את הלמידה למהנה.

דברים שכדאי לזכור בזמן שאתה כותב למורה שלך הערת תודה

תהיה ספציפי

במקום פשוט לומר, "לימדת את אלי הרבה", שקול להזכיר את מה, ספציפית, המורה לימד את ילדך; נסה משהו כמו, "כשאלי התחילה את שנת הלימודים, היא בקושי יכלה לספור עד שלוש. עכשיו, היא סופרת עד 100, בזכותך!"

כלול מחמאות ותכונות ספציפיות למורה; זה נחמד להגיד למורה שהם מדהימים, אבל עדיף לומר משהו כמו, "אם מורה יכול להצחיק את התלמידים שלו בזמן שהוא מלמד אותם מדע מולקולרי, הוא בהחלט במקצוע הנכון!"

כלול את ילדך

אם הילד שלך מבוגר מספיק כדי לכתוב, מכתב תודה יהיה מיוחד יותר למורה שלו אם הוא מגיע ישירות ממנו או ממנה. תלמידי תיכון יכולים כנראה לכתוב תודה כנה, במיוחד עם ההדרכה שסיפקנו כאן. אולי תבקש מהילד שלך בבית הספר היסודי לכתוב שורה מתוקה ופשוטה, כמו "אתה המורה הכי טוב אי פעם!" הוא או היא יכולים לכלול גם ציור – שהוא גם תוספת נהדרת שכדאי לזכור אם אתה כותב מכתב תודה למעון או לגננת.

מכתב תודה כנה הולך להיות אומר פי מיליון יותר מעוד ספל או קופסת שוקולדים של המורה הטוב ביותר (אם כי אני בטוח שגם הדברים האלה מוערכים!), ועם הטיפים והדוגמאות שלמעלה, אתה בסדר בדרך לגרום לכל מורה להרגיש מדהים.

הוסף כרטיס מתנה דיגיטלי

חבר כרטיס מתנה דיגיטלי עם כרטיס תודה מותאם אישית, להפתעה מיוחדת עבור המקבל. פשוט בחר את הקמעונאי שממנו תרצה לרכוש כרטיס מתנה ואז תזין את השם והאימייל של הנמען ותשלח. אם אתה חבר ב-AG, אתה משלם רק את הסכום של כרטיס ה-egift card. יש לנו גם אפשרות לקופה כאורח תמורת עמלה של $1.99. עיין במבחר הקמעונאים שלנו לבחירה כולל Sephora, Nike, Starbucks, Fandango, Target ועוד!

 

www.xn--6dbe2a9ah.com