ברכות לראש השנה

לאחר כל הבלאגן וההמולה של עונת חג המולד, מוחנו פונה להרהורים שקטים ואיחולים לשנה החדשה. זו הזדמנות להרהר על השנה שמאחורינו ולהחליט על החלומות שלפנינו. וברגע שכל כרטיסי חג המולד נשלחו, ערב השנה החדשה נראה שמור לקרובים אלינו – אלה שאנחנו חושבים עליהם כשאנחנו עוברים לפרק הבא של חיינו.

כמובן שכולנו מנהלים חיים נפרדים – והמשאלה שאתה מביע לאדם אחד אולי לא תהיה זהה שהיית עושה לאחר. בעת יצירת הודעות שנה טובה, חשוב לוודא שכל פתק מרגיש מותאם אישית ונבחר במיוחד עבור מצבו של כל נמען. המשך לקרוא לכמה רעיונות טריים כדי לגרום להודעת השנה החדשה שלך לבלוט מעל השאר!

תחשוב חיובי

מה הולך עם "ראש השנה"? החלטות – ומבול של מאמרים מלאים באסטרטגיות וטיפים כדי להימנע משבירת המטרות החדשות שהוגדרו! במקום לרמוז על כישלון בלתי נמנע, בחרו בעידוד ובתמיכה. גם אם האדם שעומד בראשך לא בהכרח קובע החלטות רשמיות, כמה מילים של הרגעה וביטחון בטוח יתנו גוון חיובי לשנה החדשה.

השנה הזו בטוח תביא המון הזדמנויות בדרך שלך.

יש לך את כל מה שאתה צריך כדי להפוך את השנה הזו לטוב ביותר.

אני מאמין ביכולת שלך להגשים את החלומות שלך השנה.

כל מה שאתה מייחל לו – זה מה שאני מאחל לך בשנה החדשה.

תעשה את זה לאישי

לא כל מערכות היחסים נמשכות שנים. למי שכן – בין אם זה חבר קרוב, בן משפחה או בן זוג רומנטי – למה שלא תנצל את ההזדמנות כדי ליידע אותם שאתה לא לוקח אותם כמובן מאליו? ספר להם כמה הם חשובים עבורך, ואיזה מזל אתה מרגיש שיש להם אותם בחייך.  צלצל לשנה החדשה על ידי הכרה עד כמה הם חשובים לך!

אין מישהו אחר שהייתי מעדיף להתמודד איתו את השנה החדשה.

הנה לעוד שנה נפלאה שיש לך אותך בחיי.

מקווה שהשנה החדשה תגרום לך להרגיש מלא תקווה כמו הידיעה שאתה עושה לי.

בראש השנה ותמיד, אני כל כך שמח שאתה לצידי.

שלח קצת תקווה

אין לעקוף את זה – שנים מסוימות טובות יותר מאחרות. לפעמים, מעט הכרה היא כל מה שצריך כדי להפוך חג קשה לטוב יותר עבור האנשים שאתה אוהב. אתה לא צריך להזכיר שום דבר ספציפי או להתמקד במה שהופך את השנה הזו לשונה. במקום זאת, די להציע קצת תקווה ואיחולים לכל מה שיבוא אחר כך. תכירו שאולי השנה הזו לא הייתה נהדרת – אבל שנה חדשה (והזדמנות חדשה) עומדת להתחיל.

כשאנחנו מברכים את השנה החדשה, זכור כמה אני גאה בך.

הביאו משאלות חדשות לשנה החדשה.

תעז לקוות לטוב השנה.

מגיעה לך שנה טובה ושנה יפה מלאת שלווה.

הקדישו את הזמן השנה לשלוח הודעות שנה טובה בכרטיסי הברכה שהכי מדברים אל ליבכם. פנה אל האנשים שעושים את חייך טובים יותר, והזמינו אותם לחלוק איתך את התקווה והפלא של שנה חדשה לגמרי.

 

www.xn--6dbe2a9ah.com