ברכות והודעות לחברים מהעבר

יתכן שיש הרבה חברים – מחברים לכיתה מילדות ועד מכרים לעבודה – ש(למרות הכוונות הטובות ביותר) איבדנו קשר איתם במהלך השנים. אנחנו חושבים עליהם לעתים קרובות, נזכרים בזיכרונות חמים ותוהים מה הם עושים היום. גם בעידן זה של מדיה חברתית, לפעמים עדיין יכול להיות קשה לאתר אנשים לאחר שינויי שמות ולא כולם משתמשים ברשתות חברתיות כדי לשמור על קשר. אבל כאשר פרטי התקשרות זמינים, מדוע כל כך קשה לעשות את הצעד הראשון ולשלוח הודעה לחבר לאחר זמן רב?

הזן את הפתק הלבבי.

כתיבת מכתב אישי בכתב יד הוא פתרון מצוין ליצירת קשר עם חברים שאבדו מזמן. בין אם בכרטיס ברכה ליום הולדת או לחג או סתם בהערה ללא הנחיה לומר, "אני חושב עליך", קבלת פתק מיוחד גורמת לנו להרגיש חשובים ואהובים.

אז למה שלא תעניק את ההרגשה הנהדרת הזו למישהו שאתה מתגעגע אליו? זה לוקח רק כמה דקות ועולה כמעט כלום, אבל ההשפעה על מערכת היחסים שלכם תהיה לאורך זמן.

כדי לעזור לך בתהליך זה, התייעצנו עם כותבי כרטיסי הברכה ומומחי מערכת היחסים שלנו לקבלת כמה עצות מועילות לגבי מה לומר לחבר או לבן משפחה שאבדו מזמן, כדי שתכתוב הודעה משמעותית בכל פעם.

קודם כל:

נסה להשמיע מוזיקה שתכניס אותך לאווירה של סוג התו שאתה רוצה לכתוב, בין אם הוא נוגע ללב ובין אם הוא אופטימי ומהנה.

חישבו על חוויות שחלקתם יחד – הטיול ההוא שלקחתם, הזמן שהם נתנו לכם עצות נהדרות או אפילו כתף לבכות עליה. אתה צריך להתמקד לא רק באירוע, אלא איך הוא גרם לך להרגיש ובהשפעה שהייתה לו על חייך.

אם אתה צריך קצת עזרה ללכת בנתיב הזיכרון, נסה לעיין מחדש בתמונות ישנות ולעיין במזכרות.

הַבָּא:

צור רשימה של מילים שמתארות את החבר שלך, כמו גם מוזרויות אישיות בולטות שהופכות אותם לייחודיים. מילים אלו יכולות לעזור ליצור מדריך עזר שימושי אם אתה נתקל בחסימה של סופרים.

התחל עם טיוטה מהירה על פיסת נייר לפני שתכתוב את הפתק הסופי על הכרטיס או נייר המכתבים שלך. נסה לכתוב כמה משפטים פשוטים שמתארים את משמעות הידידות שלך, כמה אתה אסיר תודה ומה הופך אותם לכל כך יוצאי דופן.

רק תזכור, שום יצירת מופת לא נכתבה בניסיון הראשון. אז אל תתאכזב אם הגרסה הראשונה שלך לא תצא מושלמת כמו שהיית רוצה שהיא תהיה. ככל שתכתוב יותר הערות לחברים ולמשפחה בכל כרטיס יום הולדת וחג, זה יתחיל להיות טבעי יותר עבורך בהתמדה.

סוף כל סוף:

כשתהיה מוכן לכתוב, בחר עט נחמד וכמה נייר מכתבים יפה או כרטיס נהדר.

כתב כתיבה נחשב! קח את הזמן שלך לכתוב בזהירות את הפתק כך שכל אות תהיה ברורה. מכיוון שזה משהו שהם צפויים לשמור (ואולי אפילו להציג), תרצה שכתב היד שלך ייראה במיטבו!

אם, אחרי כל המאמץ הזה, המילים עדיין לא באות, אתה תמיד יכול לגשת אל מעבר כרטיסי הברכה ולבחור סנטימנט שמבטא בצורה הטובה ביותר את מה שהיית רוצה לומר. לאחר מכן הדגישו את המילים הבולטות בעיניכם ורשמו פתק קצר בפנים כדי ליידע אותן שאתם באמת מתכוונים למה שכתוב בכרטיס.

 

www.xn--6dbe2a9ah.com