ברכות לליל כל הקדושים

האם אתה רועד מפחד כשאתה מנסה לחשוב על הודעות ליל כל הקדושים לרשום בכרטיסי הברכה שלך ליל כל הקדושים? הדם שלך מתקרר מהמחשבה על מה לומר? האם אתה מעדיף להתמודד עם ערפד צמא מאשר להבין מה לשרבב בכרטיס? ובכן תירגעו בנים וגולים. אני אהיה מארח הרפאים שלך לשיעור מהיר זה, שבתקווה, יוציא את האימה מ…"מה לכתוב בכרטיס ליל כל הקדושים."

ליל כל הקדושים כבר לא מיועד רק לילדים לבושי תחפושות ומשתוקקים לממתקים. נתונים סטטיסטיים ונתוני מכירות (איכס – מתמטיקה!) מראים שגם "אנשים גדולים" אוהבים להטריד אותם.

ליל כל הקדושים הפך לאחד מאירועי המסיבות הגדולים של השנה. יותר ויותר מבוגרים מתלבשים ויורדים לחגוג את חגיגת הסתיו המפחידה הזו עם מסיבות והתרחשויות רדופות. אפשר לומר שליל כל הקדושים הפך למפלצת! או שאולי לא. אנחנו לא באמת יודעים אם אתה אוהב משחקי מילים.

אז אם תחליטו לנצל את ההזדמנות המפחידה הזו כדי להגיע לאנשים שאתם רואים כראויים לכרטיס עם כמה אמירות ליל כל הקדושים כיפיות לכרטיסים שלכם, מה בדיוק אתם כותבים?

כמו בכל כרטיס, מקום טוב להתחיל בו הוא לחשוב על המשמעות של האדם עבורך ועל כל קשר ייחודי שאתה עשוי לחלוק. המגע האישי הוא שהופך כל כרטיס למיוחד.

אולי תרצה להתייחס לחג עצמו. זרוק משחק מילים בנושא אימה לפני הוספת החתימה שלך:

מהקריפטה שלי לשלך

עם החיבה הנצחית שלי

חושב עליך – ועל אפוקליפסת הזומבים הקרובה

שיהיה לך ליל כל הקדושים מהנה להחריד

נסה כמה דרכים מהנות ליידע אותם שאתה חושב עליהם:

מאחל לך ליל כל הקדושים מיילל טוב

חיה משאלות

ניבים על היותי חבר שלי

ל-BFF שלי (הטוב ביותר לנצח)

ליל כל הקדושים שמח, חבר גהול!

בטח, העובדה שבאמת טרחתם לשלוח להם כרטיס היא כבר אינדיקציה די טובה לכך שאתם חושבים עליהם, אז אתם מוזמנים להעמיק קצת יותר.

אמור להם שהיית רוצה שתוכל להיות איתם עם הודעה קטנה מותאמת אישית:

מהקריפטה שלי לשלך

קבר זה עשוי להדאיג

משהו החזיק אותי לשלוח לך כרטיס

ליל כל הקדושים שמח לבסטי שלי

אם הכרטיס מיועד לילד, אתה יכול לומר שאתה מקווה שיהיה לו ליל כל הקדושים מהנה ואולי יקבלו הרבה ממתקים. שמור על זה קל ועליז – אתה לא רוצה לתת לילד סיוטים.

רוב הילדים אוהבים מפלצות ומשחקי מילים אז כמה הודעות אפשריות עשויות לכלול:

שיהיה לך ליל כל הקדושים מפחיד!

תמשיך להיות מפחיד!

ליל כל הקדושים שמח לגועל מגניב.

שיהיה לך ליל ליל כל הקדושים טוב. אל תתנו לעטלפים הרעים לנשוך!

ליל כל הקדושים שעיר, מיילל שמח!

תהנה עם כל הודעה שתחליט לכתוב. ליל כל הקדושים הוא בעיקר חג מהנה אז תהנו איתו!

היי. אני בריאן ווייט. אני ותיק בן 30 בברכות אמריקאיות. באותה תקופה היו לי מספר משרות ביצירת קלפים. תכננתי תוכניות קלפים, כתבתי כל מיני קלפים ועשיתי עליהם גם עבודות אמנות גמורות. מכל הקלפים שיצרתי במהלך השנים, קלפי ליל כל הקדושים, במיוחד המצחיקים שבהם, הם האהובים עליי. אולי כי ליל כל הקדושים הוא החג האהוב עליי.* הייתי מעריץ אימה כל חיי ומשהו בחג הסתיו הזה מושך אותי וגורם לי לרצות "לחלוק את הפחד" עם אנשים שאכפת לי מהם.

 

www.xn--6dbe2a9ah.com