איחולים לחתן ולכלה

היית שם בכל זה: הקרבות, האתגרים, השיעורים והניצחונות שהגדירו את חייה והפכו אותה לאדם המדהים שהיא היום. צפית בה גדלה עם יותר גאווה ואהבה ממה שאי פעם ידעת שאפשר – ועכשיו אתה חוגג את האהבה שהיא מצאה, את החתן החדש שאתה מקבל בברכה למשפחה, ואת כל ההרפתקאות שמחכות .

היום הזה מגיע עם מגוון שלם של רגשות, וההחלטה כיצד לבטא את הרגשות האלה במילים עשויה להיות קצת מאיימת כשאתה מתכונן לכתוב בכרטיס החתונה של בתך וחתנו. הסנטימנט המקורי בתוך הכרטיס יכול להביא לך את רוב הדרך לשם, אבל כשזה מגיע לזה, אין דבר טוב יותר (או מוערך יותר) מהמילים שלך שנוספו בפנים.

המשך לקרוא כדי לקבל כמה הצעות להודעה המושלמת לכתוב בכרטיס יום חתונה  לבתך ולחתן שלך – הזוג המאושר החדש במשפחה!

חלוק את האהבה

הרבה רגעים יפים הובילו ליום המאושר הזה, והרבה זיכרונות חדשים בטוח יגיעו בימים ובשנים קדימה. ברך את בני הזוג עם תזכורת של אהבה ותמיכה.

האהבה מתחזקת מיום ליום, וכך גם שניכם.

היו המתנה לעולם שהאהבה שלכם היא זה לזה.

האהבה שלך היא הוכחה שלפעמים אנשים נוצרים רק אחד בשביל השני.

שום דבר לא יכול להיות יותר יפה מאשר לחגוג את שניכם.

שתף את החוכמה

מכל השיעורים שלמדת באהבה ובמערכות יחסים, בהחלט יש כמה שהיית רוצה להעביר לדור הבא. בין אם מדובר בגדול או קטן, אף עצה אכפתית אינה רצויה עם משאלה חמה מאחוריה.

זכרו תמיד שאתם נמצאים בזה ביחד.

לא משנה מה יקרה, האהבה תדאג לך.

אתה יכול להתמודד עם כל דבר כשאתה זה לצד זה.

באושר ועושר מתחיל איתך.

שתפו את הצחוק

שום דבר לא יכול להיות סיבה טובה יותר לצחוק ולחגוג מאשר החתונה של בתך. בדוק שוב את הזיכרונות שאתה חולק עם בתך וחתנו שהכי מצחיקים אותך כשאתה כותב את כרטיס החתונה שלך.

רק זכרו – כל מה שישתבש היום יהיה מצחיק בעוד עשר שנים.

אתה הולך להפוך את הזוג הזקן החמוד ביותר.

מתנת החתונה שלי לך? לא שואל מתי יהיו לך ילדים.

שניכם קצת מוזרים בכל הדרכים הטובות ביותר – ואפילו טוב יותר ביחד.

חגיגת הפרק החדש בחיי הבת והחתן שלך היא הגשמת חלומות ארוכי שנים והשראה לחלומות חדשים. ציון הדרך היפה הזה בהחלט יהיה אחד הזיכרונות האהובים עליך במשך שנים רבות. ודא שכרטיס יום החתונה שלך לבת ולחתן שלך אומר את כל מה שבלבך על ידי כתיבת המשאלה האישית והאמיתית שלך לימים המאושרים שבפתח!

www.xn--6dbe2a9ah.com