איחולי יום הולדת לאשתך

היא האישה שבחרת לבלות איתה את חייך. בן הזוג שלך, האהבה שלך, החבר הכי טוב שלך. והאדם הכי חשוב בעולם שלך. ועכשיו זה היום המיוחד שלה.

אתה מברך את עצמך על בחירת כרטיס יום ההולדת המושלם עבור אשתך, ועכשיו אתה רוצה להוסיף את הטאץ' האישי שלך. וכאשר אתה מתיישב, עט ביד, כדי לכתוב משהו שיגרום לה להרגיש נהדר (ואולי אפילו לפוצץ את דעתה ברגישות ובמדהימות שלך); אתה פתאום מבין…אתה שואב ריק מוחלט מה לעשות. תגיד לאשתך ביום ההולדת שלה. בלי לחץ, נכון?

אל תדאג, אבל. יש לנו אותך.

בין אם אתה בעל הישגים גבוה שרוצה להעניק לאשתך את איחולי יום ההולדת הטוב ביותר בעולם, או שאתה סתם מחפש משהו פשוט ומתוק, המפתח הוא להיות אותנטי ואמיתי. חשבו על מי היא ועל מערכת היחסים שאתם חולקים. השתמש בעצים וברעיונות שלנו למטה כדי להתחיל.

ישנם כיוונים רבים ושונים שאתה יכול לקחת כאשר אתה מנסה להבין מה לכתוב בהודעת כרטיס יום הולדת לאשתך.

הנה כמה עצות כלליות, כדי להתחיל את העניינים:

תגיד מה שבלב שלך.

אל תפחד להיות קצת פגיע. (אם לא עכשיו, מתי? נכון?)

השתמש רק במילים שנוח לך איתן, שמשקפות אותך ואת מה שאתה באמת מרגיש.

התמקדו בחיובי.

מחמאה, מחמאה, מחמאה!

כמה דוגמאות לאיחול יום הולדת לאשתך שאולי תרצה לומר שהיא בהחלט תשמח לשמוע:

אתה מדהים אותי בכל כך הרבה מובנים.

אני מעריך אותך על כל מה שאתה עושה ונותן, יום אחרי יום.

מקווה שיום ההולדת שלך יהיה מאושר כמו שאתה משמח אותי.

את חשובה לי כל כך.

את יפה, מבפנים ומבחוץ.

אני אוהב את החיים המשותפים שלנו.

אני האדם הכי בר מזל בעולם שיש לי אותך בתור אשתי.

אני כל כך אסיר תודה בשבילך.

יש לך לב כל כך יפה ואכפתי.

אני מאמין בך ובחלומות שלך.

אני אוהב אותך יותר כל שנה.

אתה רק נעשה יפה ומדהים עם הזמן.

אתה מתנה בשבילי מכל הבחינות.

אני רוצה להפוך את יום ההולדת שלך למדהים כמוך.

הלוואי ויכולתי לתת לך את כל מה שאתה חולם עליו.

אני חוגג בך את כל מה שעושה אותך כל כך מדהים.

אני אוהב אותך כל כך.

אל תהסס לערבב ולהתאים כל אחד מהדברים לעיל שנראה מתאים לך, לאשתך ולמערכת היחסים הייחודית שאתה חולק. מה שאתה כותב בברכות יום ההולדת של אשתך חייב להיות נכון עבור שניכם. אז אל תעשה את הטעות של להיות פרחוני מדי או מוגזם אם אתה פשוט לא סוג כזה של זוג.

והיי, אם חוש הומור הוא משהו ששני ילדים משוגעים חולקים, הוסף בדיחה פנימית ביניכם או סתם משהו שאתה יודע שיצחיק אותה. צחוק הוא אחד הדברים הכי חשובים בנישואין, אז לכו על זה!

לאותם הישגים גבוהים שהוזכרו לעיל (אתם יודעים מי אתם!) שרוצים לחפור עמוק וללכת את הקילומטר הנוסף הזה, הנה כמה דברים נוספים שכדאי לקחת בחשבון:

קבל ספציפי. תחשוב על אשתך – מי היא, מה היא מעריכה, התכונות הטובות ביותר שלה, התשוקות שלה, הכישרונות והמתנות שלה. כתבו על אלה.

אמור את הדברים שאתה יודע שהם הכי חשובים עבורה. בין אם זה שבחים או עידוד, או סתם לתת לה לדעת שאכפת לך ומאמין בה, מסרים בעלי משמעות עמוקה כמו אלה יכולים לאשר ולהעמיק את הקשר שלך.

אם יש לכם ילדים משותפים, או שיש לה ילדים משלה ו/או אם חורגת לילדים שלכם ממערכת יחסים קודמת, תודיעו לה איזו אמא נהדרת אתם חושבים שהיא או כמה אתם מעריצים ומעריכים את כל מה שהיא עושה למען הילדים . והנה טיפ קטן עבור טיפוסי "קצר ומתוק":

אפילו משאלה פשוטה כמו "יום הולדת שמח לאשתי באהבה" יכולה להתגבר בתוספת של כמה מילים חזקות ומחמיאות שמתארות אותה. אולי תרצה לשקול משהו כמו "יום הולדת שמח לאשתי היפה והמדהימה…עם כל אהבתי." מרגיש משפיע ואישי יותר, נכון?

לא משנה מה תחליט לכתוב בתור איחולי יום ההולדת שלך לאשתך, אל תדאג להפוך אותו למושלם. זכור, אף אחד לא מכיר את אשתך טוב יותר ממך. אף אחד לא אוהב אותה יותר. אז פשוט תכתוב מהלב. תהיה אתה. יש לך את זה!

www.xn--6dbe2a9ah.com