ברכות ליום הולדת סבתא

שולחים איחולי יום הולדת לסבתא? אתה עושה את הדבר הנכון. הדבר היחיד שסבתא חופרת יותר מהנכדים שלה הוא הידיעה שהם גדלו מספיק טוב כדי להכיר באירועים חשובים (כמו יום ההולדת שלה) עם כרטיס! עשית את הדבר המתחשב, וקיבלת את הכרטיס – עכשיו איך אומרים "יום הולדת שמח, סבתא" באופן שירגיש לה אותנטי ואישי? טוב, שמח ששאלת! כשזה מגיע למה להגיד לסבתא שלך ביום ההולדת שלה, דאגנו לך.

מה בשם?

אולי הכרטיס שרכשת משתמש במילה סבתא או סבתא, כמו ב"איחולי יום הולדת לך, סבתא". אבל, נניח שאתה קורא לה סבתא קייט, סבתא, בובה, ננה, סבתא, אומה או מאמא. פנה להודעה האישית שלך כך.

ננה אן – מעוגיות שיבולת שועל-שוקולד צ'יפס שלך (שחשבת כחטיף בריא), ועד ששרה לי לישון], הילדות שלי השתפרה במיליון דרכים קטנות על ידי כל הדברים הנפלאים שאתה. מגיע לך יום הולדת נפלא. אדבר איתך בקרוב!

יום הולדת שמח לבוב הכי טוב בעולם!

מאמא – מקווה שהיום שלך יביא לך מיליון חיוכים!

תעשה את זה לאישי

רוב הסיכויים שכרטיס יום ההולדת שלך לסבתא עשה עבודה טובה בהעברת משאלות היום, אבל תרצה להוסיף משהו שרק אתה היית אומר רק לה.

סבתא אלן – מקווה שביום ההולדת שלך יש הכל טוב, [מהעוף פאי בוב אוונס ועד שאתה צועק "בינגו" באולם מלא בחברים]!

חיפשתי כרטיס שכתוב עליו, ["מאחלת לך יום מלא ברכילות טובה, עוגה וערב מלא בשידורים חוזרים של מטלוק ורצח שכתבה,"] אבל לא הצלחתי למצוא!

לעשות כיף…על עצמך.

האם סבתא קיבלה תואר מתקדם בלפנק אותך? תגיד לה.

סבתא ז'אן, עזרת להפוך אותי למה שאני היום – פרחח מפונק. אבל אני פרחח מפונק שאוהב אותך! יום הולדת שמח, סבתא!

תישן ואל תנקוף אצבע היום. במילים אחרות, תעמיד פנים שאתה אני.

כשיש ספק, הוסף אהבה. (בדיוק כמו שסבתא הייתה עושה.)

סבתא סו, מקווה שהיום שלך מדהים כמוך. אוהב אותך!

מקווה שזה יום ההולדת הכי שמח שלך אי פעם. אני אוהב אותך!

בהערכה ובאהבה לכל מה שאתה.

יום הולדת שמח ואהבה תמיד!

אהבה, פיליס, דן והבנות.

כל מה שאתה באמת צריך לעשות זה להגיד לה כמה היא חשובה לך. לא מאוד קרוב לסבתא שלך? משאלה פשוטה ליום שמח תמיד מתאימה ותהפוך את היום שלה למיוחד על רקע העובדה שחשבתם עליה והייתם אדיבים מספיק ליידע אותה.

בריאן פ.קלירי הוא כותב-עורך בכיר בחטיבה הדיגיטלית של אמריקן Greetings. הוא התחיל את חייו בכרטיסי ברכה לפני 35 שנה, וכתב בפסוקים ובפרוזה החל מתפילה ועד משחק מילים. הוא גם מחברם של 53 ספרי ילדים, הנמכרים ביותר מ-3 מיליון עותקים.

www.xn--6dbe2a9ah.com