ברכות יום הולדת לדודה

אין שתי דודות זהות – אפילו במשפחה שלך. בעוד שחלק מהדודות עשויות להיות יותר כמו חברות, אחרות עשויות להיות יותר אימהיות. בעוד שחלקם עשויים להיות הקומדינים המשפחתיים, אחרים עשויים להיות מאזינים שקטים. בעוד שחלקם עשויים להיות מגניבים, רגועים ואסופים, אחרים עשויים להיות מרגשים, אקסצנטריים ונמצאים בדרכים. בעוד שחלק מהדודות אולי תראו לעתים קרובות, אחרות אולי תראו רק בחגים. לא משנה מה מערכת היחסים שלך עם דודה שלך, דבר אחד בטוח – היא תתרגש לקבל ממך כרטיס יום הולדת ועוד יותר תשמח לקרוא את מה שכתבת בפנים. מה בדיוק הביא אותך לכאן, נכון? יש לך את הדודה, הכרטיס וכנראה אפילו עט… אבל איך אומרים "יום הולדת שמח לדודה שלי" בצורה יצירתית ואישית?

ובכן, מכיוון שיש כל כך הרבה סוגים שונים של דודות, מה דעתך אם תקחי רגע עכשיו ותחשוב על שלך. מה בולט בסוג האדם שהיא, במערכת היחסים שאתם חולקים, בזמנים שביליתם יחד? אם אתה מצייר ריק על מה לכתוב בכרטיס יום הולדת לדודה שלך, או שאתה לא כל כך קרוב, אין בעיה! יש עדיין הרבה דברים מתוקים להגיד. אבל רוב הסיכויים שחשבת על משהו, ואנחנו יכולים להפוך את זה למשהו דודה!

בואו נתחיל עם מערכות היחסים הלא כל כך קרובות ונצליח להגיע לאותם קשרים מיוחדים. ותמיד זכור שאתה יכול להחליף את המילים שלי באלו שמתאימות יותר. אם דודה שלך יותר "חכמה" מ"נפלאה" או יותר "חברה סופר מגניבה" מאשר "מודל לחיקוי נהדר", אז אל תהסס להחליף.

חושבת על הדודה הנפלאה והאדם היפה שאת ומאחלת לך יום טוב ויפה.

בזכותך, יש יותר טוב בעולם ויותר אושר במשפחה שלנו. כל כך מזל לקרוא לך דודה.

בכל פעם שאנחנו ביחד, אני אוהב את הסיפורים שאתה מספר, את הצחוקים שאנו חולקים, ואת הזיכרונות שאנו יוצרים – ואני תמיד מצפה לראות אותך שוב.

בתור דודה, את יחידה במינה – מהסוג המתוק, המהנה והנפלא!

זה אומר כל כך הרבה שיש לי דודה כמוך בחיי – מישהו שאפשר להסתכל אליו, ללמוד ממנו, לאהוב.

מאז שאני זוכרת את עצמי, הערצתי אותך בשביל דודה. יש דברים שלעולם לא משתנים.

מגניב, חכם, מעניין, מהנה – אני כל כך שמח שרציתי אחריך!

נשים מדהימות מייצרות דודות מדהימות. שניכם!

מדהים. מַפתִיעַ. מקסים. חסר גיל. יום הולדת שמח לדודה A+!

דודה נפלאה. מודל לחיקוי נהדר. אדם לא ייאמן. אתה קצת מהכל…והרבה מאוד מדהים!

כל כך בר מזל שאת דודה שלי, כל כך שמחה שאת חברה שלי.

חלק חבר, חלק משפחה, הכל אהבה. אתה הכי טוב!

כדודה, כחבר, כאדם – כשאני חושבת על מי שנותן לי השראה, אני חושבת עלייך להדהים.

לתת לדודה שלך כרטיס ביום ההולדת שלה זה דבר מאוד מתחשב לעשות. אז אמנם היא תחייך לכל מילה בהודעה שלך בכתב יד, אבל מה שהיא תעריך אפילו יותר זה הזמן שהקדשת והמאמץ שעשית כדי לחגוג את היום המיוחד שלה. איזה דודה ברת מזל יש לה משפחה נפלאה כמוך!

 

www.xn--6dbe2a9ah.com