ברכות ליום הולדת 50

מישהו שאתה מכיר הופך את ה-5-0 הגדול, ואתה רוצה לכתוב את איחולי יום ההולדת ה-50 המושלמות בכרטיס יום ההולדת שלו? ובכן, הגעתם למקום הנכון. חמישים הוא אבן הדרך האהובה עליי!

עם רגל אחת רק בשנות הארבעים, והרגל השנייה לא ממש מעל הגבעה, אין שני בני 50 זהים. זה מה שהופך את 50 לכל כך מעניין. חלקם עדיין שואפים להיות צעירים לנצח, בעוד שאחרים התמקמו בעורם, ואחרים עדיין תוהים מי לעזאזל נמצא במראה. חלקם עדיין רואים מסע מרגש לפניו, חלקם נמצאים בדיוק היכן שהם רוצים להיות, ואחרים צועדים לקראת פרישה. חלקם חוגגים, חלקם מתנשאים, וחלקם מכחישים הכל ביחד.

האם משהו מכל זה נשמע כמו האדם שאתה חוגג? לפני שאתה כותב איחולים ליום הולדת 50 שמח, חשוב להכיר את הקהל שלך ואת הטון הכללי שאתה רוצה לתת – חגיגי, מחמיא או הומוריסטי. כמובן, עבור אנשים מסוימים אתה יכול לשלב את שלושתם. ואל תהסס לעשות זאת עם ההצעות למטה.

איחולים ליום הולדת 50

לחגוג את היום ולשלוח מחשבות חיוביות לעתיד היא בחירה שלא יכולה לטעות עבור כל מי שיגיע לגיל 50, במיוחד אם אתה לא בטוח איך הוא מרגיש לגבי גילו או אם "מצחיק" לא מרגיש נכון. לדוגמה, אם עמיתך לעבודה מגיע לגיל 50 אבל אתה רוצה לשמור את זה מתאים למשרד, או שאתה משתתף במסיבה של מישהו שאתה בדרך כלל לא מבלה איתו, או אם זה מישהו שאתה לא רואה לעתים קרובות. , עדיף לשחק בטוח עם משאלה קצרה ופשוטה. גם אם אתם מכירים את האדם היטב, אבל אתם לא בטוחים שאתם יכולים להתבדח על הראייה הכושלת והברכיים החורקות של חמישים, היצמדו להתמקדות ביום ואז תאחלו את הטוב ביותר לשנים הבאות.

מאחלת לך חמישים מלא כיף!

מקווה שחגיגת ה-50 שלך תתחיל – ותתחיל ושנה מדהימה!

מי יתן ו-50 הבאים יהיו אפילו טובים יותר מהראשונים.

מאחלת לך את הדברים הטובים ביותר בחיים בגיל 50.

הנה 50 שנים של אתה מדהים…ועוד 50 מדהימות!

מקווה שהגיל 50 שלך הוא רק ההתחלה של דברים מדהימים שצפויים לבוא.

מי יתן ותאחל על כל נר ושכל 50 יתגשמו.

חגיגת 50 שנים עשויה לקחת זמן. בואו נתחיל!

מקווה שהשנה ה-50 שלך היא האהובה עליך עד כה!

יום הולדת 50 שמח! מאחלת לך חגיגה נפלאה ושנה מדהימה.

50 לחיים עד 50 שנה. תנו למסיבה להתחיל!

הודעות חינם

כולם אוהבים מחמאה, במיוחד אם היא כנה. אם אתה מכיר את האדם הזה מספיק טוב כדי לתת לו כרטיס יום הולדת 50, אז אתה כנראה יודע את הנקודות החזקות שלו. מחמאות על מראה חיצוני פופולריות במיוחד עבור נשים, בעוד שמחמאות על גישה או הישגים עובדות היטב עבור כל אחד. אבל, בואו נודה בזה, לא כולם מרגישים נפלא בגיל חמישים, וכאן נכנס החלק הכנה לתמונה. לספר למישהו שהוא נראה מדהים או שיש לו הרבה במה להתגאות כשאתה יודע שהם נאבקים, עלול לגרום לו להרגיש יותר גרוע. במקרה כזה, חזור להתמקד ביום ובעתיד. אחרת, תן למחמאות ליום הולדת 50 לעוף!

אם אתה הפנים החדשות של 50, אז זו הולכת להיות שנה יפה!

יש לך כל כך הרבה במה להתגאות בגיל 50. מזל טוב ותהנה!

אתה לא נראה יום אחד יותר מדהים!

יצרת חיים נפלאים ומשפחה יפה. מזל טוב על 50 שנים מדהימות!

חמישים מעולם לא נראו כל כך טוב!

אתה בן ה-50 הצעיר ביותר שאני מכיר!

אתה נראה נהדר לכל גיל – ובלתי ייאמן לגיל 50!

בן 50 ובראש המשחק שלך. כל הכבוד!

50 זה רק מספר כשאתה צעיר לנצח.

יום הולדת 50 שמח לאחת היצירות הגדולות של המאה הזו!

איחולי יום הולדת 50 מצחיקים

אם אתה מכיר מישהו מספיק טוב כדי להתבדח על גילו, אז איחולים מצחיקים ליום הולדת 50 הם בהחלט הדרך ללכת. רוב הסיכויים הם שאולי כבר בחרת קלף הומוריסטי, אז אל תהסס לשחק את הנושא הזה. אחרת, יש המון מזון מצחיק לילד בן 50 – מהתלות נואשות בנעוריו ועד לעקירת שיניים עם הנרות. אבל בכל זאת כדאי לסיים בנימה חיובית כדי לשמור על מצב הרוח עם משאלה או מחמאה מאושרת. יש הרבה יותר זמן לבדיחות גיל ב-50+ השנים הבאות!

יום הולדת 25 שמח ליום הולדתך ה-25!

מי שאומר ש-50 זה ה-30 החדש, בואו נבלה איתם!

גיל 50 עשוי להיות חובה, אבל התבגרות היא אופציונלית. יום הולדת שמח, ילדון!

הייתי צוחק על כך שהזדקנת, אבל אני חושש שתצחק את השיניים שלך. 50 שמח!

בוא נראה…50 שנים בכלב יהפכו אותך…מפורסם! על היותו הכלב המבוגר ביותר אי פעם.

קנה את מכונית הספורט, קעקוע, צא לטיול, למד משהו חדש. תן למשבר אמצע החיים הרפתקאות להתחיל!

אתה מגיע לגיל 50 רק פעם אחת. הפוך את ההנגאובר שווה את זה!

אם להזדקן פירושו להשתפר… אתה מתקרב לשלמות!

אל תחשוב על זה כעל 50. תחשוב על זה כעל 21 עם 29 שנות ניסיון.

חמישים הוא החדש "למי אכפת?" תירגע, תהנה ותהנה!

הוסף כרטיס מתנה דיגיטלי

שידוך כרטיס מתנה דיגיטלי עם ecard מותאם אישית ליום הולדת 50, להפתעה מיוחדת במיוחד עבור המקבל. פשוט בחר את הקמעונאי שממנו תרצה לרכוש כרטיס מתנה ואז תזין את השם והאימייל של הנמען ותשלח. אם אתה חבר ב-AG, אתה משלם רק את הסכום של כרטיס ה-egift card. יש לנו גם אפשרות לקופה כאורח תמורת עמלה של $1.99. עיין במבחר הקמעונאים שלנו לבחירה כולל Sephora, Nike, Starbucks, Fandango, Target ועוד!

כמובן, יש עוד כל כך הרבה אפשרויות שאתה יכול לעשות עבור ברכת יום ההולדת ה-50 שלך, כמו הוספת ציטוט מפורסם או אימרה מצחיקה על 50 שניתן למצוא באינטרנט. אבל אני מקווה שקיבלת גם כמה רעיונות איך להוסיף מגע אישי. בעידן של טקסטים, ציוצים ופוסטים – שהם עדיין דרכים נהדרות להוסיף ליום של מישהו – אין כמו לקבל פתק בכתב יד בכרטיס. כל יום הולדת הוא מיוחד, אבל 50 הוא באמת אבן דרך בלתי נשכחת שראויה לתשומת לב נוספת. כל מה שתכתוב יהפוך את יום ההולדת שלהם לטוב אפילו יותר, פשוט בגלל שהקדשת את הזמן כדי להודיע ​​להם שהם חושבים על דעתך.

 

www.xn--6dbe2a9ah.com