ברכות ליום השנה לאישה

היא האישה שאמרה כן לאהוב אותך לנצח! ויום השנה שלכם חוגג את תחילת סיפור האהבה היפה שלכם ביחד. זה אומר לחשוב על ההבטחות שקיימות, הזיכרונות שהבטחת והחיים שבניתם יחד.

זה גם אומר לכתוב איחולים יפים ליום הנישואין עבור אשתך בכרטיס. אתה רואה אותה כל יום, אבל זה עדיין יכול להיראות כמו לחץ רב למצוא את הדרך המושלמת לומר יום נישואין שמח לאשתך. בין אם זה יום השנה הראשון שלך, יום השנה החמישים שלך, או איפשהו באמצע, אשתך רוצה לשמוע כמה היא חשובה לך. היא רוצה לדעת שאתה שם לב ומעריך את כל הדברים הגדולים והקטנים שהיא עושה עבורך, וכמה אתה אוהב אותה.

הנה כמה רעיונות להודעות יום נישואין לאישה מהבעל:

אתה המושלם בשבילי.

אני אוהב את החיים המשותפים שלנו.

את אישה מדהימה.

אני כל כך בר מזל שיש לי אותך בחיי.

אני אוהב להיות נשוי לך.

אתה יותר יפה עכשיו מתמיד.

אנחנו יוצרים צוות נהדר.

אתה מבין אותי כמו אף אחד אחר.

יש לנו כל כך הרבה למה לצפות.

יום נישואין שמח לאשתי.

אתה החבר הכי טוב שלי.

אני אוהב אותך יותר עם כל שנה.

תחשוב על היום בו נפגשת כשכתבת איחולים ליום השנה לאשתך

מה שמת לב לראשונה לגבי אשתך? האם זה היה טוב לבה? הנדיבות שלה? חוש ההומור הנהדר שלה? האינטלקט והיצירתיות שלה? היופי שלה ללא השוואה? תן לה כמה פרטים בהודעת יום השנה שלך לאשתך על מה גרם לך להתאהב בה, כי זה זמן מצוין להיזכר. חשוב גם לוודא שהיא יודעת שעדיין יש לה את אותן התכונות היום.

ותחשוב על איך שאתה מרגיש היום

ספר לאשתך מה הקשר שלך אומר לך. ספר לה כמה אתה מאוהב, איך היא מבינה אותך ומכירה אותך כמו אף אחד אחר. ספר לה איך אתה יודע שהיא האישה בשבילך. ספר לה כמה אתה בר מזל שיש לך אותה בחייך. ספר לה כל מה שאתה מצפה לעשות יחד בעתיד.

לא משנה אילו דברים מתוקים תגיד ביום השנה שלך, אשתך תאהב לשמוע את המילים שיוצאות מלבך.

www.xn--6dbe2a9ah.com